Tai Chi Warszawa / Aktualności / Aktualności - 2009 / Obóz letni z Mistrzem Zhang Feng Jun

Obóz letni z Mistrzem Zhang Feng Jun

16 – 30 sierpnia 2009 r. Wierzbowo na Mazurach

Koszt pobytu w ośrodku: 1260 zł od osoby dorosłej, dzieci 4-12 – 850 zł, dzieci do lat trzech bezpłatnie (bez świadczeń). Do tego będzie doliczona opłata za shifu ( 30 zł / dzień ) + opłata za wynajęcie kortu (w zależności od ilości ćwiczących 10-20 zł.) oraz opłata klimatyczna (1.70 zł dziennie).

Ośrodek przyjmie nas w niedzielę, 16 sierpnia, kolacją o godzinie 19, a pożegna obiadem w niedzielę 30 sierpnia. Szczegóły dotyczące treningów ustali mistrz Zhang Feng Jun.
Na terenie ośrodka (po wcześniejszym zawiadomieniu recepcji) można korzystać z pralni, grilla i miejsca na ognisko. Można wypożyczać rowery – lądowe i wodne, kajaki, paletki do ping- ponga. Gospodarze proszą o zgłaszanie w recepcji przyjazdów osób odwiedzających.
W ośrodku będą m.in. takie atrakcje wliczone w cenę pobytu jak: taneczne rozpoczęcie, turniej rodzinny, nauka gry w tenisa dla dzieci, nauka pływania dla dzieci, kolacja przy grillu, 2 wycieczki autokarowe – do ustalenia może być np. zwiedzanie Parku Dzikich Zwierząt i osady kulturowej w Kadzidłowie, zwiedzanie „Galindii”, rejs po jeziorach mazurskich, wycieczka rowerowa do miasteczka westernowego Mrongoville ...itd., itp.
Zaliczkę - 300 zł - należy wpłacić do 21 kwietnia br.

Tym, którzy byli - nie trzeba przypominać ale ci którzy nie byli - powinni wiedzieć, że:
Ośrodek wypoczynkowo – szkoleniowy PWPW S.A. w Wierzbowie, leży na skraju wsi w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Wągiel. Będziemy mieszkali w 3-osobowych domkach całorocznych (radio, telewizor, lodówka, czajnik oraz podstawowe naczynia i sztućce.), z dużą łazienką (są ręczniki, suszarka do włosów i waga).
Jedzenie jest bardzo dobre (w tym także dla wegetarian, proszę zgłaszać przy zapisie).
Dojazd: ok. 200 km., droga jak do Piecek (jadąc na Mrągowo, ok.10 km za Pieckami trzeba skręcić w prawo w las (widoczna jest duża tablica z nazwą ośrodka – Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych). Najtrudniej jest, będąc już we wsi, skręcić do ośrodka i w razie kłopotów trzeba pytać miejscowych).

Kontakt: Zapisy 0 728 175 362